Ostatní

Nejprodávanější

Roadinger hexagonální šroub M10x50 FK8.8 vz
Roadinger hexagonální šroub M10x50 FK8.8 vz
Skladem do týdne
Kód: 30004058
 
45 Kč
Adastra RACKKIT20, sada pro upevnění zařízení do racku
 
82 Kč
Samolepcí štítek 130x85mm
Samolepcí štítek 130x85mm
Skladem do týdne
Kód: 30002149
 
229 Kč
Kleště pro rackové matky
Kleště pro rackové matky
Skladem do týdne
Kód: 30007702
 
419 Kč
Matka M-6 pro rackový profil AM-6
Matka M-6 pro rackový profil AM-6
Skladem do týdne
Kód: 30007701
 
23 Kč
Konzole pro case přepážky, 6,7mm
Konzole pro case přepážky, 6,7mm
Skladem do týdne
Kód: 30002184
 
109 Kč
Kříž na case přepážky, 6,7 mm
Kříž na case přepážky, 6,7 mm
Skladem do týdne
Kód: 30002180
 
109 Kč
Matka M8, délka 9mm
Matka M8, délka 9mm
Skladem do týdne
Kód: 30005250
 
22 Kč
Šrouby na kolečka, sada 4 ks
Šrouby na kolečka, sada 4 ks
Skladem do týdne
Kód: 30004056
 
30 Kč
Nalepovací štítek 177 x 127 mm
Nalepovací štítek 177 x 127 mm
Skladem do týdne
Kód: 30002150
 
269 Kč
26 položek celkem
Roadinger hexagonální šroub M10x50 FK8.8 vz
45 Kč

Hexagonální šroub M10x50

Kód: 30004058
Adastra RACKKIT20, sada pro upevnění zařízení do racku
82 Kč

Rack Fixing Kit

Kód: SA952295
Samolepcí štítek 130x85mm
229 Kč
Kód: 30002149
Kleště pro rackové matky
419 Kč

Important helper

Kód: 30007702
Matka M-6 pro rackový profil AM-6
23 Kč

Steel Nut

Kód: 30007701
Konzole pro case přepážky, 6,7mm
109 Kč

Montážní konzole pro uchycení přepážek

Kód: 30002184
Kříž na case přepážky, 6,7 mm
109 Kč

Montážní kříž na case přepážky

Kód: 30002180
Matka M8, délka 9mm
Matka M8, délka 9mm
Skladem do týdne
22 Kč

Matice M8 na zabudování

Kód: 30005250
Šrouby na kolečka, sada 4 ks
30 Kč

Complete set (4 x screw, 4 x nut, 4 x washer)

Kód: 30004056
Nalepovací štítek 177 x 127 mm
269 Kč

Nalepovací štítek 177 x 127 mm

Kód: 30002150
Šroubek M6 x 20 pro 19" rackové skříně
19 Kč

Šroub M6 x 20 pro 19" rackové skříně

Kód: 30007722
Montážní zadní roh 3HE pro zesilovač
469 Kč

Montážní zadní roh pro zesilovač k instalaci do ra

Kód: 30100937
Montážní zadní roh 2HE pro zesilovač
449 Kč

Montážní zadní roh pro zesilovač k instalaci do ra

Kód: 30100936
Montážní zadní roh 1HE pro zesilovač
379 Kč

Montážní zadní roh pro zesilovač k instalaci do ra

Kód: 30100935
Ventilátor osový BF-12, 80x80x25mm, 12V, 45m3/h
139 Kč

Ventilátor osový BF-12, 80x80x25mm, 12V, 45m3/h

Kód: 30309250
Plastová podložka velká
13 Kč

Pastová podložka do racku

Kód: 30007810
Šroubek M6 x 12 pro 19" rackové skříně
14 Kč

Barva : černá

Kód: 30007720
Matka pro 19" polici M6
15 Kč

Matka pro 19" polici

Kód: 30007700
Matka pro 19" polici M6 vysoká matka
24 Kč

Matka pro 19" polici

Kód: 30007500
Šroub PA-svorkový M5
Šroub PA-svorkový M5
Skladem do týdne
33 Kč

Šroub PA-svorkový M5

Kód: 30005265
Šroub PA-svorkový M6
Šroub PA-svorkový M6
Skladem do týdne
38 Kč

Šroub PA-svorkový M6

Kód: 30005260
Stahovací matka M5
Stahovací matka M5
Skladem do týdne
17 Kč

Stahovací matka

Kód: 30005245
Stahovací matka M6
Stahovací matka M6
Skladem do týdne
17 Kč

Stahovací matka

Kód: 30005240
Rohová výztuž kulatá
Rohová výztuž kulatá
Skladem do týdne
30 Kč

Rohová výstuž

Kód: 30003350
Rohová vzpěra vysoká, 2x 2 otvory
27 Kč

Rohová výstuž

Kód: 30003200
Rohová vzpěra nízká, 2x 2 otvory
27 Kč

Rohová výstuž

Kód: 30003000
Prověřený obchod
Prověřený obchod
100% spokojenost u zákazníků.
Zákaznický servis
Zákaznický servis
PO - PÁ 8 - 16 hod. +420 732 399 266
Sklad
Sklad
Velké skladové zásoby
Doprava
Doprava
Doručujeme do 48 hodin

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení